phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 551 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

Výsledky mládeže

* 18.9. 1.GPC U13, TJ Dobřany

Vydáno dne 18. 09. 2010 (1320 přečtení)



Mai, Ondra a Matěj s bilancí 1-1-1.
Ondra Marek a Romana Vatashchuk stříbrní v mixu.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 19.6., 2.Zwergen cup U11-U17

Vydáno dne 19. 06. 2010 (1516 přečtení)

Sedmička s bilancí 3-2-1.
Zlatá Kačka a stříbrná Sabča...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 1.6.2010, Slavíme Mez.den dětí s badmintonem

Vydáno dne 01. 06. 2010 (1455 přečtení)

Několik soutěží k MDD o drobné ceny.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 29.5. Turnaj U9,U11, Astra Praha

Vydáno dne 30. 05. 2010 (1417 přečtení)

Devítiletý Ríša Polášek vybojoval krásné 5.místo v konkurenci...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 17-18.4. Mistrovství České republiky U13, Benátky n.J.

Vydáno dne 18. 04. 2010 (2438 přečtení)

Ondra Marek obsadil 25-28.místo.
Pár O.Marek / M.Kural (USK Plzeň) na 9-15.místě.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 11.4. Krajský přebor U13, Slovan Karlovy Vary

Vydáno dne 11. 04. 2010 (1435 přečtení)

Osmička Nejdečáků s bilancí 0-0-1.
Bronzový pár.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 27.3. Karlovarská Oplatka (U11 a U14), hala Slavie K.Vary

Vydáno dne 27. 03. 2010 (1839 přečtení)

3.místo Adam Nesveda
9.místo Ondra Löbel

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 47 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24.1. Pohár KTA GPC U15, BKV Plzeň.

Vydáno dne 24. 01. 2010 (1478 přečtení)

Startovalo kvarteto Adam Nesveda, Denis Kalivoda, Marek Bernášek a Tomáš Marek.
4.místo vybojoval pár Adam N. s Markem B. po těsné prohře s párem Šíp - Legát 0:2 (25:27, 15:21)

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 16.1.2010, GPC U13, Doubravka

Vydáno dne 16. 01. 2010 (1548 přečtení)

Startovalo nejdecké trio Matěj Mühlheim, Ondra Šilhan a Ondra Marek, bohužél bez medailových umístění...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 19.12.09, Pohár Vlaštovky U12, BKV Plzeň

Vydáno dne 20. 12. 2009 (1498 přečtení)

Startovali naši osmiletí borci Ondra Šilhan (vpravo) a Matěj Mühlheim (vlevo)...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 21.11.09, GPC U13, USK Plzeň

Vydáno dne 21. 11. 2009 (1591 přečtení)

Trio s bilancí 1-0-1.
Ondra a Ondra - konečně ZLATO!!!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 14.11.09 Radbuza cup, GPC U13, Dobřany

Vydáno dne 14. 11. 2009 (1524 přečtení)

Nejdecké trio Ondřejů (Ondra Löbel, Ondra Marek a Ondra Šilhan) s bilancí 0-1-2...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 12 a 16.6.09, Dětský turnaj Jiskry k zakončení sezony.

Vydáno dne 16. 06. 2009 (1534 přečtení)

Děti bojovaly ve čtyřech kategoriích.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 14.6.09, 3.SuperStars cup U11

Vydáno dne 14. 06. 2009 (1994 přečtení)

Nejdecký rodinný trojlístek.
Rony obsadil 2.místo, o tři roky mladší Richard skončil třináctý.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 23.5.09 Turnaj RODIČ a ŽÁK, Dobřany

Vydáno dne 24. 05. 2009 (1485 přečtení)

4.místo Bernáškových (Otec a syn).

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :

1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13, U15 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15 Aš

26.9. OP jedn. U13 Aš

27.9. GPC U17, U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(2-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

3.10. OP jedn. U15 Aš

10.10. 29.Thun Cup

10.10. GPD U13, U15, U17 Plzeň

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

31.10. GPC KVAL U13 a OP jedn. U17 Plzeň

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

28.11. GPC KVAL U19 Plzeň

5-6.12. MČR U17 B.Most

5.12. Vánoční turnaj nereg. Ostrov

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS