phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus LightGate cup
mínus Thun cup
mínus Victor cup
mínus Witte cup
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 105 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|

Witte cup

* 7.3. 22.Witte Cup GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 08. 03. 2020 (1300 přečtení)

Ladislav a Natalie - vítězové 22.Witte Cupu ve dvouhře!!

Naše jedenáctka s bilancí 5-4-7...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 30.11. 12.Witte FUN Cup, Nejdek

Vydáno dne 02. 12. 2019 (528 přečtení)

Přátelský turnaj pro dobrou náladu...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* 27.4. 28.Thun Cup GPC dospělých, Nejdek

Vydáno dne 27. 04. 2019 (1016 přečtení)

Hattrick sourozenců Nesvedových...!
Desítka s neuvěřitelnou bilancí 5-5-5.

Vítězové 28.ročníku :
DM - Adam Nesveda (Jiskra Nejdek)
DŽ - Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)
ČM - Adam Nesveda/Miloš Kamaryt (Jiskra Nejdek)
ČŽ - Marcela Růžička/Tereza Weinerová (Jiskra Nejdek, SKP Kometa Brno)
MIX - Adam Nesveda/Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* Pořádáme!

Vydáno dne 10. 04. 2019 (697 přečtení)

Sobota - 27.4.2019.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Naše turnaje

* 30.3. Babolat GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 30. 03. 2019 (942 přečtení)

Osmička s famózní bilancí 5-4-5...!
Zlatí - Láďa, Natka...

...Ondra a Venda.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Naše turnaje

* Pořádáme.

Vydáno dne 12. 03. 2019 (575 přečtení)

Babolat GPC U19.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 2.3. 21.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 03. 03. 2019 (982 přečtení)

Vítězové 21.ročníku :
DCH - Pavel Maňásek (Badminton Rychnov n.K.)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Pavel Maňásek (Jiskra Nejdek, Badminton Rychnov n.K.)
ČD - Karolína Hejduková, Natálie Soukupová (SK Hamr Praha, Badminton Rychnov n.K.)
MIX - Ladislav Lešták/Natalie Štěříková (Jiskra Nejdek)

Šestka s bilancí 3-3-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* Pořádáme 21.Witte Cup!

Vydáno dne 05. 02. 2019 (703 přečtení)


Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 1.12. 11.Witte FUN Cup, Nejdek

Vydáno dne 01. 12. 2018 (946 přečtení)

...čtyři tituly uděleny!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* 28.4. 27.Thun Cup, Nejdek

Vydáno dne 29. 04. 2018 (1249 přečtení)


Vítězové :
DM - Martin Kural (USK Plzeň)
- Marcela Exl (BC Grün-Weiss 1981 Obernzell)
ČM - Přemysl Voráč/Petr Odvárka (USK Plzeň, BKV Plzeň)
ČŽ - Marcela Růžička/Marcela Exl (Jiskra Nejdek, BC Grün-Weiss 1981 Obernzell)
MIX - Adam Nesveda/Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)

Dva tituly zůstaly doma..., osmička s bilancí 2-1-5.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* Pořádáme 27.Thun Cup.

Vydáno dne 10. 04. 2018 (956 přečtení)


Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 17.3. 20.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 17. 03. 2018 (1345 přečtení)

Vítězové jubilejního ročníku :
DCH - Michal Morávek (BaC Kladno)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Witte Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Matěj Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
ČD - Veronika Nováková/Magdalena Tyrmerová (Jiskra Witte Nejdek, TJ Sokol Nový Knín)
MIX - Matěj Šilhan/Bára Šenfeldová (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Doubravka)

Devítka s bilancí 4-3-4.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* Pořádáme 20.Witte Cup U17.

Vydáno dne 25. 02. 2018 (984 přečtení)

Jubilejní 20tý ročník!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 2.12. 10.Witte FUN Cup, Nejdek

Vydáno dne 02. 12. 2017 (1586 přečtení)

29 nadšenců...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* 29.4. 26.Thun Cup v Nejdku

Vydáno dne 30. 04. 2017 (1917 přečtení)

Vítězové :
DM - Jiří Král (BK Baník Most)
DŽ - Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
ČM - Jiří Král / Jan Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
ČŽ - Marcela Růžička / Jana Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
MIX - Radim Dvořák / Katka Karlíková (BK Králův Dvůr)

Nejdecká devítka s bilancí 1-0-2.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB



Nesveda 2018.png, 10 kB







Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :

26.9. OP jedn. U13 Aš

27.9. GPC U17, U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(2-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

3.10. GPD dosp. Bílá Hora

4.10. OP jedn. U15 Aš

10.10. 29.Thun Cup

10.10. GPD U13, U15, U17 Plzeň

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

31.10. GPC KVAL U13 a OP jedn. U17 Plzeň

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

28.11. GPC KVAL U19 Plzeň

5-6.12. MČR U17 B.Most

5.12. Vánoční turnaj nereg. Ostrov

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS