phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)

Historie  I. (1965-2018)

Historie II. (2018-2021)

Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


LightGate cup

* 22.3.09, 1.LightGate cup U11, U10, U8

Vydáno dne 22. 03. 2009 (6148 přečtení)

U11 - Annika Schreiber (BC Stollberg) a Petr Beran (Sokol Křemže)
U10 - Pavlína Krpatová (Sokol Pardubice) a Ondřej Marek (Jiskra Nejdek)
U12 a U8 - Kateřina Kozáková (Jiskra Nejdek) a Richard Polášek (Jiskra Nejdek)

U12 - 1.Kozáková, 2.Wolfová, 3.Drobná, 4.Zahálková (v?.Jiskra Nejdek)

U8 - dvouhra chlapců, ceny předával zástupce hl.sponzora turnaje LightGate a.s. p.Luděk Polášek a zástupce sponzora turnaje p.Henrik Wappler.

Pořadí - 1.Polášek, 2.Šilhan, 3.Newiak, 4.Mühlheim (vš.Jiskra Nejdek), 5.Josefík (Slovan K.Vary)

Organizace turnaje.

U11 - 1.Schreiber (BC Stollberg), 2.Slatinská (Slavia TU Liberec), 3.Legátová (Sokol Doubravka), 4.Krasová, 5.Němcová (obě Jiskra Nejdek)

Vítězka U11 - Annika Schreiber (BC Stollberg)

U10 - 1.Krpatová (Sokol Pardubice), 2.Raitmayerová (TJ Bílá Hora), 3.Valová (Slovan Vesec), 4.Nováčková (Slavia TU Liberec), 5-6.Krejčová (Jiskra Nejdek) a Vatashchuk (Slovan K.Vary), 7-8.Špuláková (Jiskra Nejdek) a Walther (BC Stollberg)

Vítězka U10 - Pavlína Krpatová (Sokol Pardubice)

U11 - 1.Beran (Sokol Křemže), 2.Polášek (Jiskra Nejdek), 3.Jirásko (Slovan Vesec), 4.Zischka (Super Stars Most), 5-6.Ryba (Astra Praha) a Škvára (Super Stars Most), 7-8.Dragoun (Jiskra Nejdek) a Tóth (Super Stars Most) a 9.Chalupa (BKV Plzeň).

U10 - 1.Marek (Jiskra Nejdek), 2.Kural (USK Plzeň), 3.Richter (BV Marienberg), 4. Mennig (BV Annaberg), 5.Jírovec (Sokol Křemže), 6.Hurt (BKV Plzeň), 7.Polášek (Jiskra Nejdek), 8.Röhrer (BV Annaberg), 9.Landgráf (BKV Plzeň), 10.Mráček (Slovan Vesec)

BCSN, Slovan Karlovy Vary, Sokol Křemže, BKV Plzeň, BV A-Buchholz, Slovan Vesec, Slavia Liberec, SuperStars Most, Sokol Pardubice-Polabiny, Astra Praha, TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka, USK Plzeň, BV Marienberg a Jiskra Nejdek.

Děkujeme sponzorům turnaje...

[Akt. známka: 1,92 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB



Nesveda 2018.png, 10 kB





Dami.png, 10 kB







sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2021 :

29.02.2008: Co nás čeká :

4-5.12. MČR jedn.U17 Č.Krumlov

6-8.12. Oliver Czech Int. BEC U17 Č.Krumlov

10-12.12 GPA dosp. VC Plzně

11-12.12. MČR jed.U15 Praha

18-19.12. MČR jed.U19 Brno


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS