phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Aktuality

* 10-11.10. Oslava 50 let oddílu.

Vydáno dne 11. 10. 2015 (1915 přečtení)

50 let...

Oslavu zahájil starosta města Nejdku Ing.Lubomír Vítek, manažér oddílu Stanislav Newiak a hlavní organizátorky akce Zdena Blažejová a Ing.Hana Šlehubrová.

Slavnostní přípitek...

Pamětní skleničky - 50.

Ocenění čtvrtfinalistů z MČR - Simona Špuláková a Ondřej Šilhan.
(bohužel Antonie Borčíková a Ondřej Marek nedorazili...)

Oceněné duo - Zdenek Gonda a Milan Urbánek.

Dortíky pro zlaté ruce Zdenky a manažéra oddílu Standu.

Oceněná kvarteta v roce 2010.

...ještě tričko.

Nejmladší účastník oslavy - Šimon Marek.

Sourozenci Jana a Jarda.

Michal, Miri, Zdenda a sourozenci Máca s Adamem.

Jirka a Honza.

Radek, Pepa a Hanka.

Jirka, Honza a Vilda.

Standa, Jana a hudebníci Miloš s Jardou...

Hanka.

Kvarteto - Fanda, Martin, Standa a Standa.

Zdenka a Renča.

Pepa a Libor.

Zdenka a Jitka.

Jirka při večeři...

Libor - kondiční trenér odd.

Máša a Jitka.

Pepča a Fany.

Standa Jaroš alias Šory.

Jirka Křeček.

Marcela.


[Akt. známka: 1,38 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :
1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15

27.9. GPC U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(3-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

10.10. 29.Thun Cup

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

5-6.12. MČR U17 B.Most

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS