29.11. GPC kvalifikace na MČR U15, Plzeň

Anička, Naty, Verča, Venda, Matěj, Řip a Pája s bilancí 0-1-1.

Stříbro a bronz v pánském deblu…

Anička si vyzkoušela vyšší kategorii U15tek, v mixu s doubraveckým Ženíškem, v singlu a v deblu s Vendulou Pazderovou, bohužel skončila v 1.kolech.

Desetiletá Verča vyhrála v předkole a po týdnu se opět setkala s A.Krupičkovou z Plzně, tentokrát né ve finále, ale hned v úvodu, bohužel podlehla 0:2 (13:21,19:21), tedy 13-16.místo, v mixu s Matějem Šilhanem, podlehli po třech setech páru Tichý/Flachsová (Badminton VK Aš) 1:2 (11:21,21:17,12:21), když se drželi taktických pokynů jen ve druhém setu, 9-16.místo.

Ve čtyřhře nastoupila Verča s Natálkou, kde jim los přidělil pozdější vítězky z Doubravky pár E.Zemková/M.Horová, kterým podlehly 0:2 (14:21,16:21), dělené 5.místo.

Dulča nastoupila v mixu s Matějem Cingrošem, kde nestačili na bronzový pár D.Flachs/B.Viktorová (Badminton VK Aš, Sokol Doubravka) 0:2 (13:21,9:21), ve dvouhře vypadla Dulča již v předkole s B.Viktorovou, chuť si napravila vítězným zápasem o pořadí.Ve čtyřhře s Aničkou Gruberovou podlehly opět B.Viktorové s A.Krupičkovou…

Natálka s Pavlem prošli do čtvrtfinále, kde jim stopku až příliš snadno vystavil pár D.Flachs/B.Viktorová 0:2 (16:21,12:21), 5-8.místo, (tréninkový výpadek celého oddílu je znát).
Ve dvouhře podlehla M.Horové těsně 0:2 (18:21,18:21), tedy 9-12.místo po výhraném zápase o pořadí. Čtyřhra viz Verča.

Matěj v mixu viz Verča.

Ve dvouhře nestačil na ašského J.Mátla 0:2 (8:21,8:21) a během měsíce se s ním setkal již třikrát, bohužel s bilancí 1:2.

Ve čtyřhře se s Matějem Cingrošem „probili“ k bronzu!

Pavel v mixu viz Naty.

Ve dvouhře narazil na pozdějšího vítěze P.Kokoře, kterému nestačil a podlehl 0:2 (11:21,10:21), ve čtyřhře nastoupil s J.Horou (TJ Bílá Hora), prošli až do finále, kde nestačili na ašský pár Š.Tichý/P.Kokoř 1:2 (15:21,21:9,15:21), pěkné stříbro!

Matěj došel z našich ve dvouhře nejdále, ve čtvrtfinále již nestačil na později bronzového Š.Mráze (Sokol Doubravka) 0:2 (14:21,9:21), pěkné dělené páté místo.

V mixu s Vendulkou…, v deblu pěkná bronzová příčka dvou Matějů!

Ondra Šilhan má ve všech disciplínách přímý postup na MČR U15 do Liberce a Klárka Košťálová hájila úspěšně barvy BVA.