phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Thun cup

* 29.4. 26.Thun Cup v Nejdku

Vydáno dne 30. 04. 2017 (1761 přečtení)

Vítězové :
DM - Jiří Král (BK Baník Most)
DŽ - Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
ČM - Jiří Král / Jan Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
ČŽ - Marcela Růžička / Jana Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
MIX - Radim Dvořák / Katka Karlíková (BK Králův Dvůr)

Nejdecká devítka s bilancí 1-0-2.

Zahájení turnaje GP...
26.ročníku našeho Thun Cupu se zúčastnilo 35 mužů a 21 žen z 18 oddílů/klubů celé ČR a Německa (Slavoj Český Těšín, BK DDM Holice, Sokol Dobruška, Astra ZM Praha, Sokol Křemže, BK 73 Deltacar Benátky n.J., BaC Kladno, BK Králův Dvůr, Super Stars Most, BK Baník Most, TJ Chemička Ústí n.L., BK Goram Teplice, Badminton VK Aš, TJ Bílá Hora, TJ Sokol Doubravka, BKV Plzeň, Jiskra Witte Nejdek a BC Grün-Weiß Obernzell u Passau).

Také devítka našich - Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj, Miloš Kamaryt, Vendula Pazderová, Klára Košťálová a Marcela Růžička.

Dan Skrčený a Adéla Srbová z Kladna.

Radim Dvořák a Katka Karlíková (BK Králův Dvůr).

1. R.Dvořák/K.Karlíková (BK Králův Dvůr)
2. D.Skrčený/A.Srbová (BaC Kladno)
3. A.Nesveda/M.Růžička (Jiskra Nejdek)
3. R.Pistulka/A.Vocelková (USK Plzeň)

Adam skončil na raketě pozdějšího vítěze J.Krále ml. 0:2 (16:21,19:21) ve čtvrtfinále po velmi solidním výkonu.

Viktor...

Dan.

Honza vybojoval krásný bronz, když po třech výhrách vydržel vzdorovat set exbrněnskému R.Dvořákovi 1:2 (21:19,12:21,11:21).

Matador Péťa z Králova Dvora...

1. J.Král (BK Baník Most)
2. R.Dvořák (BK Králův Dvůr)
3. J.Klimaj (Jiskra Nejdek)
3. M.Kural (USK Plzeň)

Jiři Král z Baníku Most.

Máca skončila v šestnáctce.

Venda bohužel skončila již o kolo dříve.

Klárka se dostala nejdále skončila ve čtvrtfinále, když porazila teplickou K.Srpovou 2:1 (21:13,18:21, 21:12).

M.Exl z německého Obernzellu.

1. V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
2.V.Ondrášková (Super Stars Most)
3. M.Exl (BC GW Obernzell)
3. J.Panochová (Astra ZM Praha)

Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška) obhájila loňské prvenství, když ve finále porazila mosteckou V.Ondráškovou 2:1 (13:21,21:19,21:5).

Adam a Míra Skočdopole (TJ Sokol Dobruška) skončili ve čtvrtfinále.

Viktor s Pepou narazili v 1.kole na Adama s Mírou...

R.Dvořák/P.Krásný (BK Králův Dvůr) vyřadili našeho Miloše s Ondrou...

Čtvrtfinalisté Ondra s Milošem.

1. J.Král/J.Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
2. M.Kural/R.Pistulka (USK Plzeň)
3. R.Dvořák/P.Krásný (BK Králův Dvůr)
3. D.Skrčený/O.Pokorný (BaC Kladno)

Sestry Kubečkovi z Dobrušky vyválčily bronz.

Klárka s Vendy na 5-8.místě.

Čtvrtfinalisty - M.Exl a A.Vocelková.

1. M.Růžička/J.Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
2. K.Karlíková/V.Ondrášková (BK Králův Dvůr, Super Stars Most)
3. K.Chmelíčková/S.Königsmarková (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora)
3. T.Kubečková/V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)

Vítězky...

Máca a Jana s úsměvem...

Pořadatelský team.

Děkujeme všem partnerům turnaje i oddílu!

[Akt. známka: 1,09 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :
1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15

27.9. GPC U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(3-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

10.10. 29.Thun Cup

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

5-6.12. MČR U17 B.Most

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS