phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Naše turnaje

* 30.3. Babolat GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 30. 03. 2019 (856 přečtení)

Osmička s famózní bilancí 5-4-5...!
Zlatí - Láďa, Natka...

...Ondra a Venda.

Našeho Babolat Grand Prix C se zúčastnila dvacítka hráčů ze sedmi klubů/oddílů (BaC Kladno, BK Arion Praha, TJ Chemička Ústí n.L., TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka, Slovan Karlovy Vary a Jiskra Nejdek).

Nás velmi úspěšně reprezentovala osmička - Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Veronika Gruberová, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová a doma zůstalo 14 cenných "akrylátových" medailí, nedosáhli jsme jen na chlapecké deblové stříbro a dívčí bronz. Každý vybojoval medaili...

Nejblíže hattricku byl Ondra (2-1-0), Natálka (2-0-1), Láďa (2-0-0), Vendy (1-2-0), Verča (0-1-0), Matěj (0-0-3), Anička a Klárka (obě 0-0-1)!

Matěj a doubravecká Bára.

Ondra a Natka.

Kladenský Vojta Volf a Anna.

Ládík s Verčou.

Kladenský Honza Altera s Vendy.

1. O.Šilhan/N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. J.Altera/V.Pazderová (BaC Kladno, Jiskra Nejdek)
3. M.Šilhan/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka)
3. V.Bízek/A.Mitrovská (BK Arion Praha)

Matěj

Ondra.

Láďa.

1. L.Lešták (Jiskra Nejdek)
2. O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. J.Altera (BaC Kladno)
3. M.Šilhan (Jiskra Nejdek)

Verča

Klárka

Anny

Vendy

Naty

1. N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. V.Pazderová (Jiskra Nejdek)
3. E.Horová (TJ Bílá Hora Plzeň)
3. A.Mitrovská (BK Arion Praha)

1. L.Lešták/O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
2. A.Hájek/O.Volf (Chemička Ústí, BaC Kladno)
3. V.Poláček/M.Salava (Chemička Ústí)
3. M.Šilhan/J.Altera (Jiskra Nejdek, BaC Kladno)

Anička s Adélou Mitrovskou (BK Arion Praha).

Verča a Barča

Klárka a Natka.

Vendy s Evou.

1. V.Pazderová/E.Horová (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
2. V.Nováková/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka)
3. A.Gruberová/A.Mitrovská (Jiskra Nejdek, BK Arion Praha)
3. N.Štěříková/K.Košťálová (Jiskra Nejdek)

...naši medailisté!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :
1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15

27.9. GPC U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(3-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

10.10. 29.Thun Cup

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

5-6.12. MČR U17 B.Most

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS