phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 7.3. 22.Witte Cup GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 08. 03. 2020 (1178 přečtení)

Ladislav a Natalie - vítězové 22.Witte Cupu ve dvouhře!!

Naše jedenáctka s bilancí 5-4-7...


Na našem 22.Witte Cupu nás reprezentovala jedenáctka - Antonín Bršťák, Miroslav Macháň, Filip Šebek, Michal Bršťák, Vojtěch Macháň, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Bára Krejčiříková, Veronika Nováková, Anna Gruberová a Natalie Štěříková, někteří doma stále ještě získávali zkušenosti a někteří si to rozdali o tituly.

Láďa a Natka.

Matěj a Verča.

Smíšená čtyřhra.

Míša.

Matěj.

Láďa.

Dvouhra chlapci.

Barča.

Anička.

Verča.

Naty.

Dvouhra dívek.

Čtyřhra chlapců.

Verča s Natkou.

Čtyřhra dívek.

Vítězové...

DĚKUJEME partnerům turnaje a oddílu!!!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 13] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :
1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15

27.9. GPC U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(3-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

10.10. 29.Thun Cup

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

5-6.12. MČR U17 B.Most

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS